מכשיר רפואי ביתי חדשני לטיפול בבעיות אין אונות
 באמצעות אנרגיית גלי רדיו

פיתוח ישראלי פורץ דרך לטיפול ביתי שגורם לשיפור התיפקוד המיני היחיד שמשקם את הרקמות במנגנון האחראי על התיפקוד הזיקפתי.

צפה בהסבר של פרופ' אילן גרינולד בראיון לערוץ 13

לשימוש ביתי

נבדק מחקרית

ללא מרשם

ללא תרופות

אינו פולשני

מעוניין לשמוע על הפתרון החדשני?

Vertica מבחינתי היא דבר פשוט נפלא. תוך מספר טיפולים כבר הרגשתי שיפור בתיפקוד. חזרתי לתיפקוד זקפה מלא  אחרי כמה חודשי טיפול וההרגשה הכללית הנפשית מאוד השתפרה. במהלך הטיפול חשתי תחושה נעימה של חמימות. התחושה הייתה אפילו נעימה יותר כשהשתמשתי עם הרפידה. הטיפול עם המכשיר הביא לתוצאות הרצויות ושינה את עולמי. אני נוטל גם ויאגרה והשילוב ביניהם הוא פשוט מושלם – פתרון מנצח שמעצים עוד יותר את החוויה במהלך האקט המיני. כשעשיתי הפסקה בטיפולים עם המכשיר למשך יותר מכמה חודשים, התחלתי להרגיש נסיגה בתוצאות ולכן מומלץ מאוד להמשיך להשתמש ב-Vertica בשגרה. 

ג', בן 72

א', בן 40

בשבילי זה פתרון מצוין שמחליף את כל התרופות למיניהן. המכשיר נראה טוב ונוח לשימוש – מהרגע הראשון הרגשתי שבטוח להשתמש בו. התאמתי את העוצמה כדי להנות מתחושה נעימה בזמן השימוש. אני עדיין באמצע הטיפול, אבל אני כבר מתחיל לראות תוצאות. תוך שבועות בודדים היו לי שוב זיקפות בוקר וזיקפות ספונטניות במהלך היום.  

ק', בן 56

לפני שהתחלתי את השימוש במכשיר ורטיקה השתמשתי במשך מס’ שנים בגלולות, אך לצערי הזקפות לא החזיקו להרבה זמן. כבר במהלך השבוע השני לשימוש בוֶרטיקה הרגשתי בשיפור משמעותי.
 השיפור היה מהיר והרגשתי שהזקפה הייתה חזקה יותר באופן משמעותי- אפילו חשבתי בהתחלה שמשהו לא תקין. גם זקפות בוקר, שהייתי חווה רק מדי פעם, חזרו להיות עוצמתיות יותר וכמעט כל יום. 
 מאז שהתחלתי להשתמש בוֶרטיקה אני נהנה מיותר ספונטניות בקיום יחסי מין, ואני גם מרגיש שכתוצאה מהשינוי החיובי הזה יש לי יותר ביטחון ובת זוגתי נהנית מאוד. 

כל הזכויות שמורות. פטנט רשום © Vertica®  |  2024 

מרגיש שהתיפקוד כבר לא כמו פעם? חש ירידה בביצועים? 

רוצה לבדוק האם המכשיר עשוי לשפר את רמת התיפקוד שלך? 
השאר פרטים ומומחה מטעמנו יצור איתך קשר. 
דיסקרטיות מובטחת. 

ידוע לי שעם שליחת טופס זה, הפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של חברת Medical Med-Ohh בהתאם

למדיניות פרטיות
לקבלת פרטים נוספים

מכשיר הורטיקה אושר על ידי משרד הבריאות ובנוסף קיבל את האישור האירופי (CE-MDR) שמאשר כי הוא עומד בדרישות הפרלמנט והמועצה האירופית.

2797